Citroen C-Elysee 1.6 HDI Filtre Bakım Seti

Citroen C_Elysee 1.6 HDI Filtre Bakım Seti

Citroen C-Elysee 1.6 HDI motor tüm modelleri ile uyumludur. Filtre Bakım seti içeriği Bire Bir Orjinal uyumludur ;Hava Filtresi –  Yağ Filtresi –  Mazot Filtresi – , Polen Filtresi (KARBONLU), 5w30 Partiküllü Motor Yağı 4 litre SHELL veya Castrol marka,

Hediye Ürünler ; Karter tapası ,pulu, cam suyu ve araç içi koku hediyemiz .1.6 Hdi motor modellerinde filtre setleri standart olduğundan dolayı herhangi bir uyumsuzluk kesinlikle yaşanmaz.

 

 

E&S Klas Oto

Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermektedir.Müşterilerimize en doğru servis hizmeti sunan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir.

Uzman bilgi birikimi ve en yeni teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip eğitimli, uzman personelimiz ile her marka araca bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız Otomobiliniz ile ilgili her konuda A’dan Z’ye hizmet alabilirsiniz

Periyodik bakım, arıza tespiti, motor ve mekanik sistem onarımları, balata değişimi, buji değişimi, akü değişimi gibi otomobile dair her konuda hizmet alabilirsiniz

 

 

Servis Hizmetimiz:

 

  1. Genel Oto Tamir Ve Bakım
  2. Şanzıman Onarım Ve Değiştirme
  3. Fren Onarımı Ve Değişimi
  4. Yakıt Sistemi Onarımı
  5. Araç Önleyici Bakım 
  6. Yağ Değişimi
  7. Motor Sogutma Sistemi Yıkama Ve Onarımı
  8. Direksiyon Ve Süspansiyon Onarımı

Mekanik Servis Bakımı:

Her Marka Aracınızın marka araçlarınızın motor bakımı, fren bakımı, ön takım, şanzuman, defransiyel gibi bakımları branşında uzmanlaşmış mekanikerler tarafından yapılmaktadır.

Periyodik Bakım Neleri Kapsar?

Periyodik bakım aracın önemli parçalarının doğru çalışmasını sağlayan bileşenlerin kontrolü, gerekli olan ayarların yapılması ve olası problemler çıkarabilecek bölüm ve parçaların kontrol edilmesini kapsayan bir bakım sürecidir. Periyodik bakımda aşağıdaki parçalar mutlaka kontrol edilir.

Motor Yağı Değişimi?

Motorun ısısının düzenlenmesini ve mekanik parçaların sürtünmeden kaynaklı aşınmalarını elimine eden motor yağı, periyodik bakım sırasında mutlaka değiştirilir ve yenilenir.

Fren Sistemi Kontrolü?

Fren balataları, fren merkezi, fren hidroliği, fren bağlantı hortumları gibi bileşenler de periyodik bakım kontrolleri içerisinde yer alıyor.

Süspansiyon Sistemi Kontrolü?

Amortisör, rot başı ve rotillerin de periyodik bakımlarda kontrol edilmesi bir gereklilik. Aşınan ya da işlevini yerine getiremeyen parça ve kısımlar bu bakım sırasında mutlaka değiştiriliyor.

Check Up (Genel Kontrol)

Araç Check Up hizmeti, konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti altına almak için yaptırılması gereken genel araç kontrolüdür. Genel oto kontrollerinde aracınız bujilerinden, filtre ve sileceklerine kadar genel bir incelemeden geçer.

 

YOL YARDIM:

aracınızı yolda bırakacak her türlü arızada, dört mevsim 7/24 hizmetinizdedir. Yol Yardımı için lütfen :İLTİŞİME GEÇİNİZ

 

HEMEN ŞİMDİ: